Adanan Che Rus
Science Officer C48
Tel(office):604 6534229
E-mail : adnanrus@usm.myG08-203
Roziana Mat Khairuddin
Science Officer C44
Tel(office):604 653 5879
E-mail : roziana@usm.myG08-250
Norahizah Abd. Rahim
Science Officer C44
Tel(office):604 653 5490E-mail: norarahim@usm.myG08-333C
Adril Ellmi Mohd Adnan
Science Officer C44
Tel(office):604 653 6256
E-mail : adril@usm.myG08-243
Mohd Hadzri Bin Abdullah
Assistant Science Officer C38
Tel(office):604 653 4661
E-mail : amhadzri@usm.myG08-251
Johari Othman
Assistant Science Officer C32
Tel(office):604 653 3502
E-mail : emunit@usm.myG08-017
Ahmad Rizal Abdul Rahim
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3532
E-mail : rizalrahim@usm.myG09A-310
Khairul Nasiruddin Abu Mangsor
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4018
E-mail: khairul_nasirudin@usm.myG09A-310
Hamzah Yusoff
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4511
E-mail : yhamzah@usm.myG08-252/ L13
Mohd Khairuddin Muhamad
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4011
E-mail : mohdkhairuddin@usm.myG09A-109
Muhammad Hilmi Jamaluddin
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4966
E-mail : muhdhilmi@usm.myD32-101
Mohd Nizam Bakar
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3586
E-mail : mnizam_bakar@usm.my

G08-176

Mohd Shukri Saad
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3010
E-mail : smshukri@usm.my

G08-292

Siti Khatijah Ghazali
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3047
E-mail : siti_khatijah@usm.my

G08-135

Nor Faizah Hamid
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3501/3502
E-mail : nor_faizah@usm.my

G08-107 EM

Nur Madiha Othman
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4662
E-mail : nur_madiha@usm.my

G08-236

Mohd Ermizan Suki
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 5879
E-mail : ermizan@usm.my

D32

Nurul Huda Zainol Abidin
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4015
E-mail : znurulhuda@usm.my

G08-211

Mohd Hafizul Hasmadi
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 2102
E-mail : hafizul_hasmadi@usm.my

G08-203 -Zoology

Noor Shafawati Mohamad
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4662
E-mail : noor_shafawati@usm.my

G08-236

Shunmugam A/L Vellosamy
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 4966
E-mail : shunmugam@usm.my

D32-101

Shantini A/P Marimuthu
Assistant Science Officer C29
Tel(office):604 653 3537
E-mail : santhini@usm.my

G08-330

 

ANNOUNCEMENT

Jawatan Kosong di Pusat Pengajian Sains Kajihayat! Mohon Sekarang! Job Vacancy in School of Biological Sciences! Apply Now! Klik disini untuk maklumat lanjut / Click here for more info
Program Bantuan Penerbitan Q1 atau Q2 PPSKH
Click here for Broshure
Please spare a minutes and complete this short survey
Anda berminat untuk menjadi pelajar USM?
ATTENTION! CLASS SCHEDULE FOR SEMESTER 1 SESSION 2018/2019 IS UP!
Untuk Pelajar Latihan Industri!

Visitor counter

Visits since 2018

Your IP: 54.234.114.202

WHAT’S HAPPENING